Гледајте го ВО ЖИВО натпреварот Аеродром – Алкалоид (ЛИНК)

Со натпреварот меѓу Аеродром и Алкалоид почнува 4 коло од Првата лига. Тој се игра вечерва во СЦ „Борис Трајковски“ од 19:00 часот, а може да го следите на линкот во продолжение....