Гледајте ВО ЖИВО: Пролет – Металург, Еур. Пелистер 2 – Еур. Пелистер, Струга – Радовиш (ЛИНКОВИ)

Во терминот од 18:00 часот денеска се играат три суперлигашки средби. Во Битола на програмата е братскиот двобој меѓу Еурофарм Пелистер 2 и Еурофарм Пелистер, Пролет ќе се соочи со Металург, додека во Струга домаќините ќе играат со Радовиш. Сите три меча може да ги гледате во продолжение...