Гледајте ВО ЖИВО: Металург РА – Текстилец, Спартак – Астибо (ЛИНКОВИ)

Од 14:00 часот во Автокоманда, Металург РА ќе игра со штипски Текстилец во натпревар од Првата лига, додека од 15:30 часот во Женската лига, составот на Спартак ќе игра против Астибо. Двата меча може да ги гледате на линковите во продолжение....