Гледајте ВО ЖИВО: Куманово – Аеродром, Јуниор КВ – Голден Арт (ЛИНКОВИ)

Дербито на колото во Првата лига, од 17:30 часот ќе се одигра во Кисела Вода, каде Јуниор КВ ќе го пречека Голден Арт, додека половина час претходно во Куманово, домашниот тим ќе игра со Аеродром. Двата меча може да ги гледате на линковите во продолжение....