„Црвено-црниот“ брод закотвен во место, го доби петтиот тежок удар (ФОТОГАЛЕРИЈА)

ПОВРЗАНИ ВЕСТИВардар се буди – Иван Чупиќ останува…ЕХФ избира: Гласајте за најубав дрес…Нема дилеми: „Црвено-црниот“ дрес на…Првенец за македонските…