Со стари и нови сили кон нови победи – следува тежок испит (ФОТОГАЛЕРИЈА)

ПОВРЗАНИ ВЕСТИКузманоски прозиваше, Скопје тргна со нови…Поради стари долгови кон играчите: ЕХФ го…Нова ера, стари навики – ракометарите во лов…Ф4 на Куп на Македонија – Вардар: Рекордерот…