Битолска радост во Прилеп: Еурофарм Пелистер 2 ќе се бори за титулата (ВИДЕО)

ПОВРЗАНИ ВЕСТИАбутовиќ: Скокав од радост и навивав…Победничката серија на Еурофарм…Еурофарм ќе се бори за четвртфинале…Вујовиќ: Вардар ни докажа на сите…