Стоилов: Не помислувам на ништо друго освен освојување на титулата (ВИДЕО)

Вардар обезбеди ново финале во СЕХА Лигата. Совладан е Мешков Брест, а веќе во недела црвено-црните ќе имаат можност да му се реваншираат на Загреб за поразот во финалето во 2013 година во Скопје.
Капитенот Стоилов не ни помислува на ништо друго освен освојување на титулата пред домашната публика.
Очекувањата на Стојанче Стоилов во пресрет на финалниот дуел со Загреб погледнете ги на видеото подоле.