Поранешната вардарка Песоа „рипна во тавче“ (ФОТО)

Голманката на тимот на Ростов Дон, Маиса Песоа одлучи да стапне на „лудиот камен“. Таа се сврши со својата девојка, а со заедничка слика го покажаа новиот момент.

Нејзината сега веќе свршеничка се пофали со прстенот, а тоа можете да го видите и од фотографијата во продолжение.