„Бевме како мртви кога Сергеј кажа дека ќе си оди !“ (ВИДЕО)

Еден од ракометарите со најдолг стаж во овој ростер на Вардар – Тимур Дибиров, гостуваше во емисијата „Еден на еден“ и говореше за актуелната ситуација во македонскиот првак.

Тој откри како Сергеј Самсоненко им ја соопштил веста на ракометарите за неговото заминување и како се чувствувале по состанокот.

Погледнете…