Вести

ЖРК Вардар официјално ги претстави засилувањата за новата сезона: Вардар е голем клуб, Скопје е прекрасен град, на ред се победите!

Екипата на ЖРК Вардар во 12 часот во просториите на салата Борис Трајковски имаше официјална презентација на сите…