Цвијиќ за 24Ракомет ТВ: Сакам со Вардар да ја освојам Лигата на шампионите (ВИДЕО)

Ракометарките на Вардар го доживеаја првиот пораз во Лигата на шампионите оваа сезона. Поуспешен од тимот на Дејвис беше Будуќност кој славеше со 28:31 и со тоа му се реваншираше за поразот во Подгорица. Идната вардарка Драгана Цвијиќ вели дека е задоволна од победата во Скопје, а целосната нејзина изјава погледнете ја во продолжение…