И „порно ѕвезди“ го обожaваат Кире Лазаров: Има нешто маркантно во него (ВИДЕО)

Хрватската телевизија РТЛ, кој го има правото да ги пренесува натпреварите од Европското првенство на територијата на домаќинот, на различни начини се обидува да ја анимира јавност. Отворени студија, анкети, стручни коментари…

Најголемо внимание привлече денешната емисија со двете „стручни коментаторки“. Тина Катаниќ, позната хрватска манекенка и лото девојка, која цел Балкан ја познава повеќе по краткото порно видео, што се појави на интернет пред неколку години. Покрај неа тука беше и Лана Клингор Михиќ…

Тие двете одбраа петмина најсекси ракометари на ЕП, а меѓу нив нашиот капитен котира на втората позиција. Што кажаа Катаниќ и Михиќ за Лазаров, погледнете ТУКА